V sredo, 23. 9. 2020, je Osnovno šolo Mokronog obiskala ekipa RTV Slovenije iz oddaje Infodrom. Nuška, Elena in Laura iz 8. razreda ter Ana in Patrik iz 9. razreda smo sodelovali pri snemanju oddaje. Prišli so novinarka in dva snemalca. Dobili smo se v šolski knjižnici in se najprej pogovorili o temi, nato pa posneli prispevek. Novinarka nam je postavila vprašanje, kaj naredimo s slikami na telefonu. Večina nas je odgovorila, da si jih shranjujemo na USB-ključek oz. na računalnik, uredimo jih po mapah. Ker nam slike veliko pomenijo, jih radi razvijemo in vložimo v foto album. Ob snemanju smo se zelo zabavali, navdušeni smo bili tudi nad snemanjem kratkih videov za Instagram. Za večino je bila to prva izkušnja s snemanjem oddaje.

Laura Gutman, 8. a

Prispevek je bil na ogled v petek, 25. 9. 2020, ob 16.45.