Spoštovani učenci, cenjeni starši!

Vlada RS je v četrtek, 5. 11. 2020, zaradi trenutnih epidemioloških razmer  sprejela odločitev o podaljšanju omejitev, določenih v Odloku o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolski zavodih (Uradni list RS, št 152/20).  Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je skladno s pristojnostmi izdala sklep, s katerim je določila, da se bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo v šolah za vse učence izvajalo na daljavo.

Učenci 6.–9. razreda so pouk na daljavo že uspešno izvajali teden pred jesenskimi počitnicami in bodo z delom v spletnih učilnicah Moodle nadaljevali.

Učenci 1.–5. razreda so spletne učilnice Moodle spoznavali od začetka tega šolskega leta, pouk preko njih pa bodo začeli v ponedeljek, 9. 11. 2020. Za uspešen začetek dela na daljavo bodo razredničarke posredovale vsa potrebna navodila. V primeru tehničnih težav z uporabniškimi računi, se obrnite na podpora@osmokronog.si

Pogumen začetek in uspešno delo na daljavo vam želim.

Lep pozdrav z željo, da ostanete zdravi.

V Mokronogu, 6. 11. 2020

Zvonka Kostrevc, ravnateljica