pozdrav pomladi 4

V soboto, 29. marca 2014, smo v Kulturnem domu v Mokronogu izvedli prireditev za starše – Pozdrav pomladi. Zaigrali smo igro H. C. Andersena Kakor napravi stari, je zmerom prav, na kateri je nastopilo kar 59 otrok – vsi učenci s podružnice od 1. do 5. razreda in otroci iz skupine Murenčki (oddelek vrtca Mokronožci na Trebelnem).

Mentorica je bila učiteljica Janja Cajner, v timu pa so poleg učiteljic (Ivica, Marija, Saša) in vzgojiteljic (Tanja, Alenka, Mateja) sodelovali tudi: hišnika Stane in Emil, kuharici Ana in Dragica, nekateri družinski člani strokovnih delavk in seveda starši otrok.

S to igro smo sodelovali tudi na Območnem srečanju otroških gledaliških skupin, ki je bilo v ponedeljek, 31. 3. 2014, v Mokronogu.

{gallery}SasaBrudar/POZDRAV_POMLADI2014{/gallery}