Ob tednu otroka smo učencem ponudili različne dejavnosti, ki so popestrile dopoldneve v šoli. Ponedeljek smo začeli s skupno pravljico, ki nas je popeljala v nov delovni teden. Torkovo dopoldne je bilo s soncem obsijano, zato smo se odpravili na pohod do lovske koče, kjer smo se zabavali ob raziskovanju gozda in gradnji bivališč. Nabrali smo tudi prvi kostanj, ga skuhali in pojedli. Iz lego kock smo sestavljali različne domišljijske konstrukcije. Obiskali smo gasilce PGD Trebelno, pridružili pa so se tudi gasilci PGD Velika Strmica in PGD Štatenberk. Učenci prvega triletja so obiskali šolsko knjižnico in si izdelali knjižno kazalko. Teden smo zaključili z igralnim dnevom, česar so se učenci najbolj razveselili.