Na podlagi dopisa Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport ter v dogovoru z Občino Mokronog-Trebelno, šola za učence, ki se v času zaostrenih epidemioloških razmer izobražujejo na daljavo, nudi možnost brezplačnega toplega obroka. Brezplačni topli obrok pripada učencem, pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku ali odločbi na podlagi vloge za priznanje pravice do subvencije malice ali kosila, ne presega 382,82 € (3. dohodkovni razred otroškega dodatka). Brezplačni topli obrok pripada tudi učencem, ki so nameščeni v rejniško družino.  Starši učence OŠ Mokronog na topli obrok prijavite s podpisano prijavnico, ki je v prilogi.
Vrnite jo na e-naslov: os.mokronog@guest.arnes.si ali oddate osebno v tajništvo šole do 9. 11. 2020, do 11.00.

Več informacij si preberite tukaj.

Prijavnica