V torek, 23. 6. 2015, smo doživeli KONCERT NAŠIH UČENK IN UČENCEV GLASBENE ŠOLE TREBNJE.

IMG 9311

Danes se nam je predstavilo z igranjem na instrument kar deset naših učenk in štirje naši učenci, ki obiskujejo Glasbeno šolo Trebnje. Poslušali smo skladbe za kljunasto flavto, violino, violončelo, klavir, kitaro in trobento. Ob klavirju jih je spremljal prof. Matej Burger. Učence in učenke so za nastop pripravili njihovi mentorji: Betka Cimperšek, Vivina Gazvoda, Igor Hribar,Tanja Kadivnik Kolar, Lucija Mlakar, Sara Zajc in Jožica Zupančič. Učiteljica Jelka Gregorčič Pintar se je zahvalila ravnateljici go. Tatjani Mihelčič Gregorčič za idejo in izpeljavo tako prijetnega in poučnega koncerta, mentorjem, ki so učence pripravili, in vsakemu nastopajočemu posebej.

{gallery}Jerneja/KONCERT_GŠ_2015{/gallery}