V petek, 18. novembra, in v  sredo, 23. novembra, smo imeli skoraj vsi razredi od 1. do 9. razreda dan dejavnosti (4. razred je imel dan dejavnosti v torek, 22. novembra, en dan pred ostalimi razredi). Učenci prvega razreda so izdelovali venčke in delali čokoladne cekine, pri tem sta jim pomagali učiteljici. Drugi razred je izdeloval prečudovite glinene posodice in ‘jelenčkov kakav’, kot so ga poimenovali. Tretji razred je izdeloval venčke. Četrti razred je delal venčke in kozarčke z aloe verami. V petem razredu so izdelovali venčke, delali snežinke in uživali ob poslušanju glasbe. Šestošolci so delali cofke, zapestnice in dve različni vrsti držal za prtičke. Učenci 7. a so izdelovali venčke in obeske za na smrečico. Učenci 7. B so pekli piškotke, izdelovali okraske za jelko  in izdeloval voščilnice. 8. a razred je delal domače rezance in smrekice. 8. b razred pa je izdeloval venčke. Devetošolci iz a oddelka so pakirali sivko, pekli piškotke, ustvarjali voščilnice in barvali lončke. 9. b razred je izdeloval svečke, zapestnice, uhane in namizne okraske. Vsi učenci so sodelovali in prispevali k izdelkom, ki jih bomo prodajali na prazničnem sejmu v petek, 25. 11. 2022.

Alenka Šmit, 8. b

Fotografije: Nataša Bale, 8. b