Tudi letos je na zadnji šolski dan po učilnicah vrvelo od navdušenja in pričakovanja. Po izzivih šolskega leta, ki se izteka, si vsi zaslužimo počitnice. Zadnji dan so učenci in učitelji preživeli v sproščenem druženju in sladkanju. Ogledali smo si proslavo ob dnevu državnosti, učenci so se razveselili spričeval, priznanj in pohval.

Župan g. Anton Maver in ravnateljica ga. Zvonka Kostrevc sta obiskala in podelila priznanje učenkama, ki sta osvojili zlato priznanje.

Špela Završnik, učenka 5. a razreda, je prejela pohvalo za zlato priznanje iz matematike.

Osmošolka Živa Kos pa je prejela pohvalo za osvojeno zlato priznanje iz kemije na državni ravni. Osvojila pa je tudi številna bronasta in dve srebrni priznanji na različnih tekmovanjih.

Ravnateljica je poudarila trud in prizadevnost vseh učencev v tem nenavadnem koronskem letu, župan pa je izpostavil uspehe učencev OŠ Mokronog, ki iz leta v leto dokazujejo visok nivo znanja in posegajo po najvišjih dosežkih.