Šolsko leto smo zaključili s prireditvijo ”Mladost je radoživa”, kjer so učenci starše, predstavnike Občine Mokronog-Trebelno in goste popeljali v pevsko-plesni svet otroške radoživosti. Predstavili so se vsi pevski zbori, učenci razredne stopnje so odplesali koreografijo na Nipkejevo skladbo Izven okvirja, učenci podružnične šole pa koreografiji iz njihove predstave Trnuljčica. Učenka Ela je predstavila avtorsko skladbo, s katero je nastopila na Glasbeni olimpijadi.

Ravnateljica, gospa Zvonka Kostrevc, je povzela raznoliko dogajanje v iztekajočem se letu. Spomnila nas je na dogodke v šoli, na uspehe in dosežke učencev ter na nove pridobitve. Najuspešnejšim učencem je podelila priznanja in nagrade.

Priznanja najuspešnejšim učencem je v imenu Občine Mokronog-Trebelno podelila tudi podžupanja, gospa Snežka Bizjak, ki je učence pohvalila za vestno delo.

Prireditev sta povezovala petošolca Zala Ines in Gal.